Jak sobie poradzić z problemami związanymi ze stawami kolanowymi?

witam. Od urodzenia mam problem z stawami kolanowymi Raz na jakiś czas boli mnie prawe kolano od strony zewnętrzne lub po środku ból jest uciskowy raz silniej go odczuwam raz mniej. Bóle trwają do 2 dni a następnie odczuwam drętwienie (lub nie czuję )zewnętrznej części łydki aż do śródstopia . Lekarz ortopeda zlecił RTG ale jego zdaniem wszystko jest ok i przepisał ketonal 100

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać usg stawów i udac się do lekarza ortopedy ponownie