Jak sobie poradzić z rozstępami?

Hej :) Mam problem, ponieważ zaobserwowałam u siebie rozstępy. Jestem wręcz przekonana, że jest to początkowe stadium, bo są malutkie i lekko czerwone. Chciałabym bardzo je zlikwidować, ale nie wiem jak to zrobić. Czy mogłabym otrzymać poradę jakich np. kremów używać. Zabiegi laserowe nie wchodzą w grę. Dziekuje i pozdrawiam:*
ponad rok temu

Witam!

Rozstępy niestety pozostaną. Można jednak sprawić, by były mniej widoczne. Na rynku jest wiele preparatów kosmetycznych przeznaczonych do tego celu. Przy dyspozycji większą ilością funduszy, możesz sobie pozwolić na przykład na zabieg biodermogenezy (nie wiem w jakim jesteś wieku i czy zabieg ten jest do niego adekwatny). Po kilku seriach rozstępy stają się płytsze, bledsze i mniej widoczne. Aby zmniejszyć ryzyko powstania nowych zmian skórnych, powinnaś unikać gwałtownego przybierania na wadze i szybkiej jej utraty.

Pozdrawiam