Jak sobie poradzić z taką dramatyczną zmianą wyglądu partnera?

Jak poradzić sobie z drastyczną zmianą wyglądu partnera? Do tej pory nosił długą brodę, ale ze względu na pracę musiał ją zgolić. Jestem załamana, nie poznaję go, widzę obok siebie obcego człowieka, który próbuje mnie pocałować, przytulić, a ja nie mogę na niego nawet patrzeć. Kilka razy się przy nim przez to popłakałam. Z zarostem wyglądał świetnie, teraz naprawdę kiepsko. Czuję się źle sama ze sobą, bo chcę z nim być, ale nie potrafię zachowywać się tak, jak zanim się to stało. Pojawił się ogromny dystans z mojej strony. Wcześniej dogadywaliśmy się świetnie, rozmawialiśmy na każdy temat, szybko rozwiązywaliśmy kłótnie, w łóżku też było dobrze. Teraz czuję jakbym straciło go, a pojawił się ktoś obcy, kogo nie chciałam. Proszę o pomoc, jakąkolwiek radę.

szanowna Pani to tylko broda, jeśli patrzy Pani na człowieka na podstawie tego czy ma brodę czy nie to może to świadczyć jedynie o Pani niedojrzałości