Jak sobie poradzić z zezem rozbieżnym?

Witam miałem jeszcze niedawno zeza ukrytego w lewym oku zbieznego,od jakiegoś czasu pojawił się u mnie zez rozbiezny w lewym oku naprzemienny z czego mam obawy podwójnego widzenia jest jakaś rada na to bo kilku okulistow twierdzi że nic już nie da się z tym zrobić

Szanowny Panie, jeśli zez nie zostaje skorygowany we wczesnym dzieciństwie to dochodzi do trwałego uszkodzenia wzroku w oku chorym