Jak spalić 20 kg tkanki tłuszczowej?

Witam, mam problem. Jestem chłopakiem, mam 15 lat ,173 cm wzrostu i ważę 97,5 kg. Jem za dużo, bo sam to widzę. Śniadania - nie za bardzo jem, obiad dopiero o godz 16.00-17.00, pora kolacji to dla mnie godzina 22.00 - 00.00 (wiem, że o wiele za późno, ale o tych godzinach głód nie daje mi spokoju). Jeżeli ma to znaczenie, jestem grubej kości. Aktywność fizyczna - i tutaj jest problem, mam poważne złamanie ręki, była składana operacyjnie i nawet brzuszki stanowią dla mnie problem. Jedyne, co mogę wykonywać, to ćwiczenia nóg. Posiadam rowerek stacjonarny na którym jeżdżę od czasu do czasu. Próbowałem diet, a raczej tylko jedzenia mniejszej ilości, mniej kalorycznych posiłków, ale długo nie wytrzymywałem, najwyżej do czwartego dnia i na tym dniu dieta się kończyła. Brat ma nadwagę, ale jest młodszy ode mnie o 2 lata. Nie byłem z tym u lekarza. Mój typowy jadłospis: 1. dzień: -śniadanie - najwyżej 2 kanapki albo 2 tosty (7.00 - 9.30) - obiad - nóżka kurczaka, dużo ryżu (15.00 - 17.00) - kolacja - 2 smażone kiełbasy, chleb (20.00 - 00.00) 2. dzień: - śniadanie - najwyżej 2 kanapki albo 2 tosty (7.00 - 9.30) - obiad - zupa (15.00 - 17.00) - kolacja - coś smażonego albo stos kanapek (20.00 - 00.00) Zazwyczaj piję napoje gazowane - colę, oranżadę, nieraz soki. Na nic nie choruję (raczej). Bardziej zależy mi, abym dobrze wyglądał niż kilogramy na wadze. I mam za duży biust, wstydzę się tego, nie lubię nosić samych koszulek, wolę chodzić w bluzach.

Witam.

Proszę Cię, abyś wraz z rodzicami udał się do lekarza i dietetyka.
Trzeba wykonać badania oceniające ewentualne przyczyny nadmiernej masy ciała.
Nie polecę Ci odchudzania na własną rękę, bez nadzoru specjalisty.
Musi się Tobą zająć dietetyk.
Jesteś jeszcze młody i nie chciałabym, abyś sobie zaszkodził.

Zapoznaj się proszę z następującymi artykułami:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
http://portal.abczdrowie.pl/zdrowe-i-smaczne-przekaski
http://portal.abczdrowie.pl/czy-wiesz-co-masz-w-koszyku
http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki
Jadaj regularnie (co ok. 3 godziny).
Łączna ilość posiłków to 5 dziennie.
Warto także zwiększyć aktywność fizyczną.
Jeśli miałeś uraz, rzeczywiście lepszym rozwiązaniem będzie jazda na rowerze (REGULARNA).

Pozdrawiam ciepło