Jak sprawdzić, czy jestem uczulona na len?

witam, czytam ostatnio bardzo dużo na temat prozdrowotnych właściwości oleju lnianego. Jestem alergiczka (na sierść kota) czy mogę być uczulona również na len? jak to sprawdzić?

Witam, jeśli obawia się Pani reakcji alergicznej proponowałbym skorzystać z oznaczenia przeciwciał IgE w kierunku tej rośliny, lub wykonanie zbiorczych testów.