Jak sprawdzić, czy leki działają?

Mam trudność z ustaleniem czy jakieś objawy moich chorób nadal występują czy nie. Np. niemożność pozbycia się zmartwień - zadaję sobie w głowie pytanie: "czy ja nadal nie umiem pozbyć się zmartwień czy już umiem?". Przez to trudno mi poznać czy leki działają czy nie... Jak sobie z tym poradzić?

Witam, dobrym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wydania skierowania do psychologa w celu konsultacji. Psycholog w czasie rozmowy z Panią przeprowadzi badanie psychologiczne i oceni w jaki sposób udzielić pomocy psychologicznej.

Pozdrawiam