Jak sprawić, by moje włosy zmieniły kolor?

Witam, mam 21 lat i od pół roku próbuję zapuścić brodę. Ogólnie włosy na twarzy mam ciemne, brązowe, jednakże zarost pod nosem oraz pod dolną wargą jest dosłownie biały. O ile zarostu pod wargą po prostu się pozbywam, aby pozbyć się białego owłosienia nad górną wargą musiałbym zgolić wszystko. Czy jest jakaś metoda na doprowadzenie do tego by włosy zmieniły kolor? Chcę też podkreślić że włosów białych jest teraz znacznie więcej niż na początku mojej przygody z zarostem i są one gęściejsze ale nie zauważyłem żeby włosy ciemne wypadały

Dzień dobry, niestety nie ma trwałej metody zmieniającej kolor zarostu. Można rozważyć farbowanie włosów. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.