Jak stosować Duac u 29-latki?

Stosowanie duac Lekarz dermatolog przepisy mi duac do stosowania na szyje i żuchwę bo niestety tam mnie wysypało. Po 3 dniach stosowania, kolejnego dnia moja szyja była czerwona i swędząca. Od 2 dni zaprzestałam używać duac, w aptece Pani dała mi krem do natłuszczania szyi. W dniu dzisiejszym oprócz czerwonej, swędzącej skory zauważyłam wysyp białych krostek w tym miejscu. Jaki krem państwo polecacie, aby poprawić kondycję szyi po duac. Wizyta dermatologa dopiero za 2 tyg.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udanie się do lekarza rodzinnego aby ten włączył doustne leczenie przeciwalergiczne. Pozdrawiam.