Jak stosować lek Nasen?

Witam. Mam pytanie dotyczace stosowania leku nasen. Lek przyjmuje sporadycznie z powodu okresowej bezsennosci. Wiem ze leku nie mozna laczyc z alkoholem. Ale czy tyczy sie to rowniez dnia nastepnego (po poludniu)po zazyciu wieczornej dawki?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli ma Pani zdrową wątrobę, lek ten wydala się z organizmu po około 12h, więc następnego dnia wieczorem, nie powinno już go być w organizmie. Ale po wypiciu alkoholu nie należy go zażywać tego samego dnia.