Jak stosować lek Tetralysal?

Dostałam od dermatologa TETRALYSAL 300 (32 KAPSUŁKI) oraz Soolantrę na małą, nawracającą zmianę skórną pod nosem. Nie pamiętam niestety jak mam stosować jeden i drugi lek. Po jednej tabletce przez miesiąc? Za miesiąc mam się pojawić na wizycie. Pilne! Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Dawkowanie leków może określić wyłącznie lekarz, który je przepisał. Sugeruję skontaktować się w tym celu z dermatologiem jeszcze przed wizytą kontrolną.