Jak stosować leki przy holterze?

witam jestem kobieta mam31 lat choruje na tachykardie zatokowa przyjmuje leki concor7.5 po piątkowej wizyciem miałam tętno 97 i ciśnienia 150 do cocoru właczono jeszcze raenom 0.5 i jak ciśnienie wyższe to brac cardlopin 5mg cały problem tkwi w tym ze w domu mam książkowe ciśnienie a tętno w granicach 70 -80 a z chwila gdy ide do lekarza czuje taki nie pokoj i czuje mocne bicie serca i ciśnienie itetno wariuje dlatego w piątek wlaczono mi raneom wzielam w sobote i dziś bylam u lekarza i zmierzyli ponownie wariacje wyszly wrocilam do domu po godz zmierzyłam wszystko w normie? czy ten lek raenom trzeba pobrać długo by serce przyzwyczailo się proszę o porade? holter miałam zakładany i srednia pulsu wyniosla 85 elektokardiogram w normie?

Lek. Paweł Szadkowski

Lek powinien zadziałać stosunkowo szybko (z pewnością nie wymaga kilku dni do rozwinięcia swojego działania). Stres wywołany wizytą u lekarza faktycznie zawyża czasem wyniki, dlatego tak ważne jest w tych przypadkach badanie holterem EKG i ciśnieniowym. Sugeruję pozostawać pod opieką swojego kardiologa.