Jak stosować Moviprep?

Witam ! Mama do wykonania badanie kolonoskopi otrzymałem lek przygotowujący MOVIPREP .Lek mam zażyć w dwóch dawkach.Moje pytanie jak powinienem ten preparat zażyć? Badanie mam dnia następnego o godz.14.00 .Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam. Czekam na odpowiedz.

Lek. Bartłomiej Grochot

Wieczór przed badaniem proszę wypić pół litra roztworu preparatu oraz dodatkowo 1 litr wody a w dzień badania rano zrobić dokładnie to samo.