Jak stosować Sulpiryd?

Witam. Od dłuższego czasu zażywam lek sulpiryd ( na lęki, fobie społeczną, głosy w głowie ). Ostatnio czuję się gorzej a mój lekarz wziął urlop. Czy mogę sam zwiększyć dawkę leku. Obecnie zażywam 3 tabletki co odpowiada 300 mg sulpirydu. Czy zwiększenie dawki o jedną tabletkę( co zresztą i tak będzie miało miejsce ), samemu, może mi zaszkodzić?

Lekarz też może mieć urlop. Nieśmiało proponuję by awansem sprawdzać termin urlopu. Może ostatnią wizytę miał Pan na tyle dawno, że nie mw Pan takich informacji.
Proponuję odczekać do powrotu lekarza lub poradzić się lekarza rodzinnego, który chyba ma informacje medyczne o Panu.
Pozdrawiam