Jak stosować tabletki Limetic?

Witam. Zaczęłam brać tabletki limetic. Lekarz nie poinformował mnie jak ne brać. Zaczęłam w pierwszy dzień krwawienia. W opakowaniu jest 28 tabletek we wtorek minęło 21 dni gdy biorę. Przez dwa dni nie biorę, teraz czytań że zażywa się je bez przerwy czyli oznacza to że biorę 28 tabletek po skończeniu tego opakowania rozpoczynam znów nowe bez przerwy? Czyli miesiączki nie będę miała?

Lek. Paweł Szadkowski

Bierze Pani 28 tabletek, gdy się skończą, od razu zaczyna Pani nowe opakowanie.