Jak stracić brzuch?

Hej, mam na imię Olga, mam 12 lat, ważę 45kg i mam 152cm, ale mam niestety za duży brzuch ok.73cm w pasie. Wyglądam strasznie i chciałabym go zmniejszyć. Jeśli chodzi o mój dzień to; wstaję 7:00 nie jadam śniadań, o 7;40 biegnę na przystanek (do szkoły) o 12;25 jem obiad w szkole, po czym jeszcze się uczę, o 15;00 wracam do domu, gdzie zazwyczaj nic nie jem dopiero o 21;00 coś przekąszam po czym leżę przed tv i ok.24;00 kładę się spać i tak w kółko. Proszę o pomoc, zawsze ćwiczę na wf (mam go codziennie), wolę nie stosować diet. Z góry dziękuję.

Witam,

Przykładowe ćwiczenia pomocne w kształtowaniu płaskiego brzucha znajdziesz na www.abccwiczenia.pl .
Twoja dieta powinna być zgodna z Piramidą Zdrowego Żywienia http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
Koniecznie zjadaj 5 posiłków.
Unikanie śniadań jest złym nawykiem, zwiększającym prawdopodobieństwo przytycia.
Do szkoły zabieraj II śniadanie.
Nie odchudzaj się!

Pozdrawiam