Jak stracić kilka centymetrów w udach?

Pisałam 2 tygodnie temu, że chciałabym schudnąć ok. 4kg. Minęły dwa tygodnie i schudłam 5kg. Chciałabym jeszcze schudnąć również 5 kg, jeżeli jest to możliwe? Piję ok 2 litrów wody dziennie, jem bardzo mało, ale w ogóle nie odczuwam głodu. Ważyłam 74kg przy wzroście 160cm, mam 17lat. Teraz ważę 69kg. Aktywność fizyczna jest u mnie średnia, jestem leniwa. Byłam u lekarza, wyniki krwi mam dobre, lekarz powiedział mi, że po prostu ograniczać się. Chciałabym zapytać, czy takie odchudzanie jest zdrowe oraz jakie wykonywać ćwiczenia, żeby stracić kilka centymetrów w udach? Dziękuję za porady.
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie opisałaś sposobu odżywiania, stąd ciężko mi powiedzieć, czy odżywiasz się dobrze, czy źle.
Im szybciej chudniesz, tym większe ryzyko efektu jo-jo.
Optymalne tempo to redukcja 4 kg miesięcznie.

Zasady prawidłowego odżywiania znajdziesz pod adresem:
 http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci

Zmobilizuj się do ćwiczeń - efekty diety będą trwalsze.

Pozdrawiam