Jak stracić wystający brzuch?

Dzień dobry. Mam 12 lat i chciałabym schudnąć, bo ważę 47 kg, a wzrostu mam 156 cm. Wydaje mi się, że to dużo więc chciałabym schudnąć przynajmiej do 40 kg. Wszystkie moje koleżanki mają 156 cm i są chudsze. Widać mi tak brzych przez koszulki, że go ciągle wciśgam, ale i tak widać! Chcę schudnąć przynajmiej te 16 kg, więc proszę o pomoc! Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziekuję.
KOBIETA, 12 LAT ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

Witaj!

Wątpliwości dotyczące ciała są bardzo częste w tym wieku, jednak nie mogą się odbijać na Twoim zdrowiu, a tak się stanie, jeśli będziesz podejmować próby odchudzania. Twoja masa ciała jest prawidłowa!

Zamiast rozmyślać o diecie, proponuję bardziej udzielać się na lekcjach wf-u, chodzić na basen, na częstsze i dłuższe spacery z psem, znajomymi itd. Większa aktywność fizyczna oraz rezygnacja z paru słodyczy i fast-foodów w ciągu tygodnia z pewnością pozwolą Ci być zadowoloną także z brzucha.

Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty