Jak stres wpływa na miesiączkę?

Jak stres może wpływać na miesiączkę? Może ją opóźnić o jakieś 2 tyg albo zatrzymać na jakiś czas?

Silny stres rzeczywiście może wpływać na rozregulowanie cyklu i przesunięcie się daty miesiączki. Trzeba jednak pamiętać, że nie musi to być przyczyna. Warto obserwować swój organizm i w razie dalszego braku krwawienia skontaktować się z lekarzem ginekologiem. Pozdrawiam!