Jak szybko dojść do siebie przy grypie żołądkowej?

Witam, tydzień temu zaczęła się u mnie grypa, klasyczne objawy, wysoka gorączka. Po 3 dniach gorączka minęła, z każdym dniem mijały kolejne objawy. Pozostało bardzo duże osłabienie, ale wiem że to akurat normalne. Bardziej martwię się tym, od kilku dni mam bardzo męczące mdłości. Czuję się jak przy zatruciu pokarmowym albo jak by Teraz dopadła mnie grypa żołądkowa. Nie wymiotuje, ale ciągle czuje jak bym była na granicy. Nie mam w ogóle apetytu i nie wiem już co mam zrobić bo jestem wymeczona grypą a widzę że znowu się coś do mnie przykleiło a nie mam już siły. Ileż można leżeć w łóżku :(

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę dbać o odpowiednie nawodnienie [3 l na dobę płynów]. Uzupełnienie elektrolitów oraz innych witamin [suplementacja tabletkami z apteki]. Oraz starać się rozszerzać stopniowo dietę o warzywa i owoce.