Jak szybko i efektownie zrzucić zbędne kilogramy z brzucha?

Witam, mam 15 lat 168 cm wzrostu i ważę 58 kg. Ogólnie jestem zadowolona z mojej sylwetki, jedynym kompleksem który mam to brzuch, bardzo chciałabym mieć płaski brzuszek, bez "boczków". Proszę o wskazówki jak mogę uzyskać wymarzony efekt? Dodam tylko, że prowadzę dość aktywny tryb życia. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Zdecydowanie odradzam podejmowanie diety.
Lepszym rozwiązaniem będzie aktywność fizyczna.
Ćwiczenia przydatne w kształtowaniu sylwetki znajdziesz na:
www.abccwiczenia.pl
W materiałach video znajdziesz opis ćwiczeń i zalecenia, jak wykonywać je prawidłowo.
Dobry efekt mogą dać masaże tej części ciała i ciepło-zimne natryski.

Pozdrawiam