Jak szybko i skutecznie schudnąć?

Mam 16 lat , wzrost to 176cm i ważę 55 kg. Chciałabym bardzo schudnąć z partii dolnych (czyli ud i bioder tz. "oponki"). Chciałabym uzyskać odpowiedź na moje pytanie i dowiedzieć się w jakim czasie udałoby mi się pozbyć tych zbędnych miejsc =] Jestem alergiczką ale myślę, że dieta nie zadziała niekorzystnie na moje zdrowie. Z góry Dziękuje =]
16 LAT ponad rok temu

Każda dieta zadziała niekorzystnie na Twój organizm, ponieważ Twoja masa ciała jest poniżej normy. Twój wskaźnik masy ciała BMI wynosi 17,7 przy normie od 18,5 do 24,9.

Odchudzanie się w Twoim przypadku nie jest wskazane.

Jeśli masz problem z udami to zacznij więcej się ruszać.
Ograniczenie jedzenia może się natomiast niekorzystnie odbić na Twoim zdrowiu.