Jak szybko mogę zrzucić parę kilo i schudnąć z brzucha i całych nóg?

1mam 168cm i 61kg , mam 12 lat, jestem kobietą, ruszam się codziennie, ale to nie pomaga na kg. 2.nie podejmowałam prób odchudzania. 3 nie raczej nie. 4 tak jeżdżę do lekarza regularnie, co pół roku, ponieważ mam niedoczynność tarczycy. 5 na śniadanie jem jajko sadzone z kromką chleba lub zupę mleczną, na obiad ziemniaki i jakieś mięso czasem surówki, ale te które lubię, na kolacje jem zupę mleczną lub jakieś słodycze itp... kolacje tą jem ok godziny 20:00, czyli 2 godziny przed snem, jem średnie porcje obiadu, piję czasem wodę, a czasem jakiś sok : pomarańczowy czy grejpfrutowy itp... 6.choruje na niedoczynność tarczycy i biorę leki.

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa.

Nie musisz i nie powinnaś się odchudzać.
Jesteś jeszcze bardzo młoda.
Twoje ciało przechodzi szereg przemian.
Stosowanie diet może doprowadzić np. do zaniku miesiączki.
W Twojej diecie jest bardzo mało warzyw i owoców.
Piramidę Zdrowego Żywienia znajdziesz na:http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Itemid=5&lang=pl#piramida dzieci

Optymalna ilość posiłków, to 5 dziennie.
-śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
-II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły.
 Nie można zapominać o śniadaniu.