Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak szybko można się dostać do ośrodka na terapię?

Bardzo chciałabym dostać się na terapię do ośrodka do tego przeznaczonego... ponieważ od paru lat mam depresję, jestem po próbach samobójczych i nic mi nie pomaga... dlatego zależy mi na tym, żeby jak najszybciej dostać się do ośrodka, bo nie wiem, czy jeszcze długo tak pociągnę...

ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Witam Pana!

Wszystko zależy od tego, w jakim mieście Pan mieszka i jakie są w nim możliwości podjęcia psychoterapii w trybie stacjonarnym. Sugerowałabym, aby udał się Pan do przyszpitalnej poradni zdrowia psychicznego, gdzie uzyska Pan wszelkie potrzebne informacje. Pragnę też zaznaczyć, że myśli, a tym bardziej próby samobójcze, są wystarczającym powodem natychmiastowego przyjęcia na oddział dzienny, który powinien zapewniać kompleksową opiekę, tj. psychoterapeutyczno-psychiatryczną. Dlatego może Pan udać się bezpośrednio na izbę przyjęć.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog oraz mediator i negocjator.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy