Jak szybko poprawić samopoczucie?

Nie palę, nie piję kawy, dokucza mi długotrwały stres, jestem nerwowy, mam trudności z zasypianiem, jestem zmęczony, mam skurcze w łydce. Jak szybko poprawić samopoczucie, czy zażywać witaminy?

Milena Lubowicz

Zażywanie witamin i kwasów omega-3 na pewno nie zaszkodzi, szczególnie w okresie jesienno-zimowym gdy jest mało słońca i nie ma świeżych warzyw i owoców. Poza tym proponuję zacząć uprawiać sport, to doskonale poprawia samopoczucie.
Pozdrawiam