Jak szybko przytyć przy uprawianiu sportu?

Mam 15 lat , 163cm i 44 kg . Uprawiam sport . Bardzo bym chciala przytyc około 5 kilogramów i szybkim tempie , bardzo mi na tym zalezy .
15 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Aby przytyć warto zmienić swoją dietę . Większa podaż węglowodanow i tłuszczów z pewnością przyczyni się do zwiększenia masy ciała. Warto jednak korzystać z takiej diety rozsądnie. Każdy kilogram powstały w taki sposób może powiększać ilość tkanki tłuszczowej naszego organizmu.