Jak szybko schudnąć i nie być jedyną pulchną osobą w klasie?

Hej, mam 12 lat, mój wzrost to 168 cm, ważę raz 60, a raz 55 kg. Jestem jedyną dziewczyną z klasy pulchną, nieco może nie aż tak, ale ja tego nie akceptuje siebie. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Unikaj tak dużych wahań masy ciała.
Masz prawidłową masę.
Nie musisz się odchudzać.
Zaakceptuj swoje ciało.
Pamiętaj, że ciągle się rozwijasz, a wszelkiego rodzaju diety, mogą zahamować ten proces.

Pozdrawiam