Jak szybko schudnąć? Jaka dieta?

Mam 14 lat, 161cm i ważę aż 78 kg. ;(. Uwielbiam siatkówkę i musze schudnąć żeby grać. Mam wf 4 razy w tygodniu i chodzę raz w tygodniu na 2 godz. na trening piłki ręcznej. Bardzo chciałabym schudnąć. Wydalę mi się że mam nawet silną wolę. Proszę o pomoc! Jakie ćwiczenia i ile mam wykonywać w domu. Chciałabym schudnąć ok. 20 kg w 7 miesięcy .;/ Czy to w ogóle możliwe?
14 LAT ponad rok temu

Witam,

W związku z bardzo dużą masą ciała prosiłabym Cię o rozmowę z rodzicami i udanie się na konsultację do:
- lekarza
- dietetyka (niezbędne jest przeprowadzenie szczegółowego wywiadu żywieniowego).
Warto również porozmawiać z trenerem, z którym masz zajęcia w-f.

Jeśli poprosisz o ułożenie lub podpowiedzenie, jaki rodzaj treningu byłby dla Ciebie odpowiedni - nie powinien odmówić.
Nie możesz odchudzać się na własną rękę.
Pamiętaj, że cały czas rośniesz, stajesz się wyższa, to również wpływa na masę ciała.

Odnośnie odżywiania:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Przykładowe ćwiczenia znajdziesz w serwisie: www.abccwiczenia.pl
Przed ich włączeniem do planu dnia, porozmawiaj z rodzicami, czy nie widzą żadnych przeciwwskazań.

Pozdrawiam