Jak szybko stracić kilka kilogramów w miesiąc podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych?

Witam. Moja waga wynosi 61kg :/,164cm, mam 23 lata. Regularnie się ruszam. Pierwszy raz moja waga pokazała aż taki wynik, wcześniej ważyłam średnio 56-57 kg. Gdy zobaczyłam, że coś się dzieje nie tak, skrupulatnie zaczęłam wdrażać jeszcze zdrowsze nawyki w życie (jeszcze zdrowsze- tzn że na ogół i tak dbam o siebie - zielona herbata, mnóstwo wody, zero gazowanego, pełno warzyw, ruch, siemie lniane itp) ale i tak czuję się pełna, mam kłopoty z wypróżnianiem itd :(. W mojej rodzinie nie ma osób z dużą nadwagą, a już na pewno otyłych. Nie wybrałam się jeszcze do specjalisty, aby wykluczyć chorobowe wystąpienie nadwagi / otyłości, gdyż próbuje sama się z tym uporać. Mój jadłospis wygląda mniej więcej następująco : RANO - ok 8.00 szklanka wody na czczo, Activia, zielona herbata bez cukru, dwie, trzy kanapki z wędliną, serem żółtym i warzywami, czasem kawa. POŁUDNIE - ok 12-13 - jogurt,jakiś owoc lub kawałek ciasta z kawą, lub marchewka itp POPOŁUDNIE - ok 16-17 - obiad na średnim talerzu - np ziemniaki,surówka z kapusty świeżej (unikam smażonego) WIECZÓR - zielona herbata, ACTIVIA, woda mineralna, czasem mała kromka chleba. Weekendy wyglądają bardzo podobnie, nie ma jakichś ustępstw od jadłospisu w tygodniu. Nie choruję na żadne choroby przewlekłe. Biorę tabletki antykoncepcyjne - nie zawsze czuję się po nich dobrze, a wiem że zatrzymuje mi się woda w organizmie. Zmieniałam nie raz tabletki tak by dolegliwości były jak najmniejsze.
23 LAT ponad rok temu

Witam,

Muszę ostudzić Pani zapał do odchudzania.
Pani masa ciała jest jak najbardziej w porządku.
Pani BMI jest w normie.

http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

Zalecałabym spożywanie 5 posiłków dziennie:
-śniadanie, obiad, kolacja jako posiłki główne, o większej kaloryczności,
-II śniadanie, podwieczorek - mniejsze, o mniejszej kaloryczności, w formie przekąsek.
Ostatni posiłek zalecałabym na 2-3 godziny przed snem.
Przynajmniej 1 posiłek powinien być ciepły.
Nie można zapominać o śniadaniu.
Posiłki powinny być spożywane w spokoju, powoli.
Należy dokładnie żuć każdy kęs.
Od stołu dobrze jest odejść z niedosytem – uczucie sytości pojawia się dopiero po pewnym czasie.

Na aktywność fizyczną codziennie powinna Pani przeznaczyć co najmniej 30 minut.
Najlepsze efekty dają treningi na siłowni (siłowe) w połączeniu z zajęciami aerobiku (np. fat burner - z nastawieniem na spalanie tkanki tłuszczowej).
Rozwój tkanki mięśniowej na skutek ćwiczeń siłowych powoduje przyśpieszenie przemiany materii.
Dobór zajęć typu aerobik ułatwi Pani artykuł:
http://abczdrowie.pl/trening-ukierunkowany

Pozdrawiam ciepło