Jak tera z postąpić, gdy zapomniałam jednej tabletki?

Dzień dobry, Biorę tabletki Hastina Forte 21, w piątek powinnam przyjąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania, w sobotę drugą, lecz ich zapomniałam. Czy w niedzielę powinnam wziąć w sumie 3. tabletki? Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji. Dziękuję za odpowiedź

proszę przyjmować dalej po 1 tabletce, nie robić przerwy na krwawienie i dodatkowo przez 7 dni zabezpieczać się mechanicznie