Jak traktować kobietę, która sama mnie całowała z języczkiem?

Witam jak traktować kobietę która sama mnie calowala z języczkiem i zaciagnela do łóżka mówiła że się zakochała we mnie i z nikim się tak nie czuła wcześniej jak ja przytulalem trwało to ponad tydzień a teraz mi mówi że nie wie co ja sobie wyobrażałem a to ona wszystko zrobiła i do niczego jej nie zmuszalem bo ja myślę że ona się po prostu boi związków bo jej poprzedni partner popełnił samobójstwo i napisał jej ostatnia wiadomość teraz musisz z tym żyć a było to 3 miesiące temu teraz mi mówi że chce być sama z dziećmi ma 3 dzieci i byłego męża wzięła z nim rozwód 10 lat temu i zastanawiam się czy robić coś w jej kierunku czy sobie odpuścić mówi teraz że jesteśmy tylko przyjaciółmi a czy z przyjacielem się śpi i całuje z języczkiem co robić w takim przypadku pozdrawiam

Witam,
trudno przewidzieć o czym myśli kobieta, o której Pan pisze. Zachęcam aby porozmawiał Pan z nią szczerze i powiedział o swoich odczuciach. Jeżeli chce Pan wejść w poważną relację z tą kobietą to warto o tym porozmawiać. Być może jest ona zagubiona i jeszcze nie otrząsnęła się emocjonalnie po tym co się stało. Jeżeli nie jest Pan pewien czego sam odczekuje to lepiej byłoby aby dał Pan sobie czas na przemyślenie i podjęcie decyzji.
Powodzenia!

Witam,

zalecana jest szczera rozmowa z partnerką, proszę porozmawiać o tym, co Pan czuje, w związku z tym, jakie są Pana oczekiwania? Będzie Pan mógł podjąć adekwatne decyzje.

Pozdrawiam serdecznie