Jak twarda powinna być żołądź w trakcie wzwodu?

Czy żołądź powinna być tak samo twarda jak trzon penisa? U mnie w czasie wzwodu powiększa się i wygląda normalnie, ale nie jest tak twarda jak trzon. Mam 17 lat i nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek było inaczej. Czy to może poważnie przeszkadzać w stosunku? Może ma to coś wspólnego z tym, że leczyłem się na przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego?
17 LAT ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Żołądź prącia zbudowana jest z ciała gąbczastego, prącie z ciał jamistych. Tylko ten drugi rodzaj tkanki posiada zdolność pełnego "zesztywnienia". Żołądź zawsze jest miękka, nawet w czasie intensywnego wzwodu. Jest to stan normalny i nie wpływa w żaden sposób na współżycie seksualne.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.