Jak ukryć rumieniec przy cerze naczynkowej?

Przepraszam źle kliknęłam. Mam 19 lat i jestem kobietą. Mam mocną cerę naczynkową i bardzo źle się z tym czuję. Śmieją się ze mnie, ale tylko z tego powodu, bo ogólnie jestem lubiana i sympatyczna-tak o mnie mówią. Próbowałam kremów i korektorów, ale nie stać mnie na drogi, gdyż nie mam pieniędzy, ale czytałam, że niektórym i te tanie pomagają. Wiem, że to chyba powinnam zadać pytanie odnośnie trądziku, ale czy pomoże mi pan. Bardzo proszę. Poza tym mam ładną cerę, ciemny blond i niebieskie oczy. Czy może są dostępne jakieś próbki korektorów przeciw rumieńcom, czy coś takiego?

W przypadku cery naczynkowej niezwykle ważne jest unikanie wszelkich środków drażniących. Proszę stosować łagodne środki do mycia twarzy (a nie mydła) i kosmetyki do cery trądzikowej. Kremy takie mają nie tylko podłoża niskoalergizujące, bardzo delikatne i nie powodujące podrażnień, ale także w swoim składzie zawierają substancje wzmacniające ścianki naczyń, tym samym zapobiegając pojawianiu się kolejnych zmian. Część kremów posiada zielony barwnik (korektor), który po nałożeniu na twarz idealnie stapia się z kolorem twarzy, niwelując zaczerwienienia.

Proszę pamiętać o unikaniu wszystkich sytuacji , w których dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych- słońca, solarium, sauny, bezpośredniego działania pary (prasowanie/gotowanie), nagłych zmian temperatury, alkoholu, mocnej kawy/herbaty.