Jak ułożyć dziecko do karmienia?

witam moj maly ma 3 miesiace pije mleko hipp bio combiotyk i dostaje przed posilkiem infacol moj problem jest ze jak je prezy sie glowka idzie do tylu raczka lewa jest sztywna nie placze nie wiem ja go ulozyc do karmienia

Milena Lubowicz

W przypadku takim, gdy dziecko się pręży i odgina główkę do tyłu proszę smoczek z buzi wyciągać, gdyż w takiej pozycji udrożnione są drogi oddechowe i istnieje ryzyko zadławienia. Główka powinna być lekko przygięta do klatki piersiowej.
Pozdrawiam