Jak uprawiać seks w innej pozycji niż klasyczna?

Witam, mam problem ponieważ nie mogę uprawiać seksu w innej pozycji niż klasyczna za każdym razem jak próbujemy na pieska to kończy się ogromnym bólem mianowicie tak jakby ktoś mnie bardzo uderzył. Byłam u ginekologia i mówił że wszystko jest w porządku Możecie mi poradzić co mam zrobic

Witam.
Z tego co Pani piszę, rozumiem, że ginekolog wykluczył istnienie jakichkolwiek nieprawidłowości w budowie anatomicznej. Zatem możemy przypuszczać, że bolesność może być związana z nieprawidłową techniką, brakiem odpowiedniego stopnia podniecenia (w tym nawilżenia pochwy) lub emocjonalnymi trudnościami, które mogą być podłożem odczuwanego dyskomfortu.
Ciężko jest to stwierdzić, bez szczegółowego wywiadu i doprecyzowania gdzie, kiedy i w jaki sposób ten ból jest przez Panią przeżywany.
Niemniej jednak to co moglibyście państwo zrobić, to na pewno zadbać o to, aby Pani ciało było przygotowane do odbycia stosunku, a więc aby była Pani wystarczająco podniecona (jeśli nie ma odpowiedniego nawilżenia, można użyć lubrykantu) i być może spróbować zmienić pozycję na taką w której to Pani będzie mogła kontrolować głębokość penetracji i tempo współżycia. Taką możliwość daje np. pozycja "na jeźdźca".