Jak uregulować miesiączki po drugim porodzie?

23 lata. Po drugim porodzie mam nieregularne miesiączki. ( porod 3 lata temu). Zawsze trwały 5 dni i koniec a teraz np tak 13,14,15,16 marzec 20,21 marzec. 14,15,16 kwiecień pptem przerwa i znowu 18,19 kwiecień. Jak je uregulowac? Z czym to moze byc zwiazane

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być związane z nieprawidłowościami hormonalnymi. Proszę skonsultować się z ginekologiem.