Jak ustalić, kiedy mogło dojść do zapłodnienia?
Witam ostatnia moja miesiączka to 5.06 byłam na usg 23.07 i lekarz stwierdził że jestem 5 tyg i 2 dni w ciąży położna zapisała w karcie ciąży 6 tyg proszę mi napisać kiedy mogło dojść do zapłodnienia

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Wszystko zależy od długości Pani cykli. Najczęściej owulacja występuje ok. 14 dnia cyklu, więc do zapłodnienia mogło dojść w okolicach 19.06. - wtedy odpowiadałoby to wiekowi ciąży 5 tygodni.