Jak usunąć blizny po przecięciu?

4 miesiące temu pocielam się zyletką przez swojego chłopaka. Mam 19 lat i prowadzę ciężkie życie. Po cieciu na nodze zostały mi bardzo widoczne białe blizny. Znajdują się one na całej łydce. Tydzień temu zaczęłam je smarować maścią CEPAN/wcierac sok z cytryny ale niestety nie widzę żadnych efektów. Chciałabym się pozbyć tych blizn bez wizyty u lekarza. Nie były one głębokie, przypominały mocne zadrapania np. od kota. Proszę o rady jak mogę się ich pozbyć albo chociaż jak mogę je dobrze zakryć.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli maści na blizny i unikanie słońca nie pomogą to nie ma innej metody leczenia jak zabieg estetyczny.

Dzień dobry,

Najlepiej jak zajmie się Pani leczeniem tego, co powoduje chęć niszczenia samej siebie - a nie wynikiem tego w postaci blizn.
Proszę poszukać w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie w formie ambulatoryjnej (np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego) lub rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, w którym jest stosowana psychoterapia (tutaj link do niektórych http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/odzialy-stacjonarne/).