Jak usunąć bóle głowy po usunięciu kaszaka?

Witam 30 lat temu (w wieku 11 lat) miałam usuwany kaszak na łuku brwiowym , od tego czasu mam migreny , ponieważ miałam skrobana kość . Podobno to taka uroda , czy są juz może jakies metody na ten rodzaj bólu jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza przy zmianie pogody , miejsce operacji puchnie i ból utrzymuje sie około 2,3 tygodni . Moje pytanie czy może po tych 30 latach sa jakies skuteczne metody pozbycia sie bólu lub chociaz wyciszenia , wysiądzie mi wątroba od tabletek przeciwbólowych ;( Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do neurologa, który powinien pomóc w leczeniu migreny lub ewentualnej neuralgii.