Jak usunąć przebarwienia na zębach?

Nie pale papierosów, nie spozywam alkoholu. Dbam o zęby. Mam przebarwienie małe. Stosuje paste aqua fresh. 1-2 razy do roku zmieniam szczoteczkę do zębów na miękką. Czy fluorek sodu (1450 ppm fluorku) to optymalna dawka? Jak mogę usunąć to przebarwienie?

Przy systematycznym stosowaniu pasta o zawartości fluoru 1450ppm jest wystarczającą ochroną przed próchnicą.Sugeruję częściej zmieniać szczotkę do zębów. Jeżeli przy prawidłowej technice szczotkowania i wystarczająco długim szczotkowaniu przebarwienia nie znikają, można je usunąć w gabinecie poprzez piaskowanie. Pozdrawiam