Jak usunąć ropne migdałki?

Która metoda będzie mniej 'inwazyjna' w przypadku usunięcia przewlekłego ropnego zapalenia migdałków podniebiennych? Panicznie boje się metody klasycznej i jestem w stanie zapłacić za zabieg laserowy. Jednak czy jest to dobre rozwiązanie?

witam, niestety nie jestem w stanie pomóc, powinien Pan skonsultować się z laryngologiem