Jak utracić brzuszek w 2 tygodnie?

Witam mam 13 lat ważę 50,5 kg. przy wzroście 160cm. Moi rodzice mówią mi ciągle ze nie jestem gruba ale przybrało mi się na wadze. Źle się z tym czuje bo wydaje mi się ze jestem strasznie gruba. A jest jeden problem kocham słodycze !!!! I nie umiem się ograniczyć w ich jedzeniu. A za 2 tygodnie jedziemy nad morze i chciałabym dobrze wyglądać w kostiumie ; ). Nawet nie jadłam słodyczy przez miesiąc i schudłam ale potem znowu zgrubłam . Wykonuje ćwiczenia fizyczne w roku szkolnym chodziłam na siatkę miałam 5 godzin tygodniowo plus SKS szkolny. Ale przez wakacje no przybarało mi się znowu na wadze. Proszę o pomoc ;).Z góry dziękuje!.

Zarówno Twoja masa ciała jak i wysokość mieszczą się między 50 a 75 centylem dla Twojego wieku, a mówiąc prościej są  w normie. Jeżeli widzisz problem w "nadużywaniu" słodyczy, to ciekawy jest tzw. model skandynawski. Wymaga jednak konsekwencji w stosowaniu.
Jest on korzystny zarówno pod względem dentystycznym oraz dietetycznym. Polega to na tym, że od poniedziałku do piątku nie wolno w ogóle jeść żadnych słodyczy (dżemy i miód też odpadają!), ale w sobotę i w niedzielę - można jeść ile dusza zapragnie. Wyrabiając sobie taki nawyk, ochota na słodycze w weekendy jest, ale dużo ich zjeść się nie da, mimo że można!