Jak utrzymać dobrą formę jesienią i zimą?

Jak utrzymać dobrą formę, nawet jesienią i zimną? Jestem osobą szczupłą, mam 175 cm wzrostu i ważę 55 kg. Chciałabym wyglądać zdrowo, a zarazem mieć dobrą kondycję. Jakie powinnam wykonywać ćwiczenia i jaką dietę rozpocząć?

ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała odpowiada na siatce centylowej linii, poniżej której rozpoznaje się niedobór masy ciała, a powyżej której – szczupłość. Niemniej zdecydowanie nie powinnaś się odchudzać. Dobrze, gdybyś przybrała na wadze kilka kg.

Zalecenia żywieniowe dla zdrowych nastolatków znajdziesz w Piramidzie IŻŻ:
http://portal.abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia

Pozdrawiam

PS Wszystkie decyzje odnośnie diety/zmiany w aktywności fizycznej powinnaś podejmować w oparciu o rozmowę z rodzicami/opiekunami.