Jak utrzymać wagę w 22 tygodniu ciąży?

Witam, jestem obecnie w 22/23 tydz. Ciazy i warze juz 69 kg. A waga sprzed ciazy 60 kg.wzrost 170 Martwie sie ze to bardzo duzo bo gdzie jeszcze do konca. Moj lekarz twierdzi ze nie ma sie czego czepiacnie jem duzo slodyczy nie pije gazowanych.jak utrzymac wage?

szanowna Pani, ciężko utrzymać wagę w ciąży, myślę że nie ma się Pani czym przejmować