Jak uzyskać pomoc psychiatry przy załamaniu nerwowym?

Jak uzyskać dorazną pomoc psychiatry? sprawa jest bardzo pilna. od dwóch tygodni nie wychodzę z domu, załamałam się, ciągle płaczę i boję się wrócić do pracy przez którą straciłam chęć do życia. Chciałam się umówić do psychiatry ale wszędzie jestem informowana iż wolne terminy są dopiero na wrzesień. Nie potrafię uzyskać pomocy zostałam sama

Dzień dobry,

Proszę udać się na izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego bądź skorzystać z prywatnej wizyty.

Warto skorzystać z pomocy w gabinecie prywatnym. Wówczas często istnieje także możliwośc skorzystania z wizyty domowej.