Jak w miesiąc schudnąć z boczków?

Cześć. Mam 17 lat i potrzebuję schudnąć 10 kg w miesiąc i pozbyć się boczków. Jak byłam młodsza to byłam szczuplejsza i to dużo. Ważę prawie 80 kg, ale nie widać tego po mnie. Chciałabym mieć chudsze nogi i brzuch z rąk też bym chciała trochę zrzucić.
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie podałaś wzrostu, a jest to ważna informacja.
Zazwyczaj nie zaleca się diet odchudzających osobom młodym, których organizm ciągle się rozwija (chyba, że ich masa ciała rzeczywiście nakłada konieczność zastosowania diety redukcyjnej).
Nie wiem też, czy masz nadwagę (nie znam stosunku masy ciała do wzrostu).
Na pewno utrata 10 kg/miesiąc nie jest fizjologicznym sposobem odchudzania.
Zalecana redukcja masy, to 2-4 kg miesięcznie.

Proszę o więcej informacji.

Pozdrawiam

P.S
Przykładowe ćwiczenia znajdziesz na www.abccwiczenia.pl