Jak w szybkim czasie stracić na wadze i pozbyć się cellulitu?

Mam na imie Asia. Mam 16 lat, 175 cm wzrostu i ważę 60 kg, jestem osobą aktywną, chodzę na basen regularnie 2 razy w tygodniu, w ciągu dnia bardzo dużo chodzę. Moja dieta? Kiedyś głodzenie się przez ok. 5 dni. Niestety bezskutecznne... nie wytrzymałam... stosowałam diety oparte wyłącznie na warzywach, niestety też nie zadziałały... codziennie jem normlanie 3 posiłki, np. rano kanapka z serem i ogórkiem lub pomidorem, do tego herbata z cukrem. Obiad ok. godziny 15-17, np. ziemniaki z mięsem bez surówek oraz kolacja ok. godziny 21- 23 - kanapki, zupy mleczne, a i oczywiście zdarza mi sie zjeść coś między posiłkami.. słodyczy raczej nie lubię. Moim problemem są uda oraz łydki, są za grube i zaczynam widzieć oznaki cellutlitu . ;( Nie wiem jak to się dzieje, przecież jestem osobą aktywną fizycznie. Może to sprawka mojego jadłospisu, może tego, że jem nieregularne posiłki. Naprawdę nie wiem,  zależy mi na zmniejszeniu tkanki tłuszczowej na udach oraz lepszego samopoczucia... wstydzę się ćwiczyć na wf w krótkich spodenkach, wstydzę się po prostu swoich dolnych parti ciała.. ;( z reguły o siebie dbam, więc nie wiem skąd ten cellulit ;( Prosze o pomoc.

Witam serdecznie!

Przede wszystkim zachęcam do lektury artykułu: http://portal.abczdrowie.pl/ladna-pupa-pokonaj-cellulit.

"Skórkę pomarańczową" pomogą zmniejszyć następujące działania:
- wypijanie niegazowanej wody mineralnej (co przyśpieszy proces oczyszczania organizmu z toksyn),
- codzienne masaże skóry,
- ciepło-zimne natryski,
- stosowanie preparatów antycellulitowych,
- codzienne ćwiczenia fizyczne,
- dbanie o prawidłową masę ciała.

 Piramidę Zdrowego Żywienia dla dzieci i młodzieży znajdziesz pod adresem:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Więcej informacji na temat ćwiczeń w odchudzaniu znajdziesz w serwisie: abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam i głowa do góry!