Jak wrócić do aktywności po rozejściu się spojenia łonowego?

rozeszlo mi sie spojenie lonowe po porodzie 3cm minely juz 4mies. a ja nadal czuje trzaski... i nie moge uprawiac akt ruchowej skakac gdzie ruch to cale moje zycie...pomocy...jak Z tYM ZYC!!!?KIEDY WROCE DO SPRAWNOSCI.......

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Po porodzie konieczne jest wykonanie przeswietlenie, by ocenić stopień rozejścia, ewentualne uszkodzenia i stany zapalne. Sporadycznie zdarza sie, ze konieczne jest unieruchomienie bądź operacja.