Jak wydłużyć wytrysk?

jak sie masturbuje to mi sperma leci w 2 min czasami mniej czego mi tak sperma szybko idzie a nie w czasie 20 min ??? co sie dzieje i mam 15 lat
15 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej przyjęta technika masturbacji jest na tyle '' odpowiednia'' iż powoduje szybkie pobudzenie i orgazm. Aby przedłużyć okres do wytrysku warto robić przerwy w stymulacji penisa lub zmniejszać natężenie ruchów.

0
Wiesław Mahaczek Urolog
72 poziom zaufania

witam
jest to czas w granicach normy, tylko w filmach pornograficznych wygląda to dłużej
pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty