Jak wyeliminować problemy z erekcją?

Witam, potrzebuję opinii lekarza Urologa lub lekarza psychiatry. Mam 21 i od kilku miesięcy znajduję się w stałym związku w którym współżyje ze swoją partnerką. Problem dotyczy erekcji. Przez 2 miesiące podczas współżycia było wszystko dobrze, mogłem w normalnym sposób współżyć ze swoją dziewczyną. Po tym czasie zaczęło się dziać wiele złego. Otóż zacząłem mieć problemy z erekcją, nie mogłem uzyskać 100% erekcji, zaczęły się wczesne wytryski i nasz seks nie był już taki jak wcześniej. Czasami się udawało, ale to rzadziej niż częściej.. pewnego razu podczas stosunku zerwałem wędzidełko, po miesiącu kuracji było znowu okej przez pewien czas, czasami również pojawiał się ten sam problem ale znacznie rzadziej, aż pewnego dnia naderwałem wędzidełko. Zgłosiłem się do prywatnego urologa który wykonał zabieg wydłużenia wędzidełka, powiedział że krótkie wędzidełko mogło być problemem odnośnie mojej erekcji. Podczas 5 tygodniowej kuracji po zabiegu, ilekroć choćby dotykałem swoją dziewczynę czy nawet ją całowałem, bardzo to na mnie działało. Momentami miałem nawet że tak powiem ponad 100% erekcje. Miałem nadzieje, że skoro tak było to problem zniknie i będę w końcu mógł czuć 100% przyjemność z seksu, jak podczas pierwszy miesięcy związku. Po 5 tyg pojawiłem się na wizycie u swojego urologa, który stwierdził, że wszystko jest dobrze i jestem już w stanie normalnie funkcjonować. Jednakże po 2,3 razach po zabiegu znowu zaczęły się problemy.. tak jak mowie, nie mam ich ciągle ale nie jestem w stanie współżyć zawsze kiedy mam na to ochotę. Nie wiem po prostu od czego to zależy.. odkąd pamiętam prowadzę zdrowy i sportowy tryb życia, trenuje od najmłodszych lat i nigdy nie pomyślałbym że przez swój tryb życia mógłbym mieć jakiekolwiek problemy. Nie wiem co mogę zrobić.. jak poradzić na to abym mógł uprawiać seks wtedy kiedy mam na to ochotę, a nie tylko wtedy kiedy się uda.. błagam o pomoc, nie wiem już co zrobić i kto może mi z tym pomóc..

Lek. Bartosz Domagała

Proponuję udać się do lekarza endokrynynologa, celem wykluczenia hormonalnego tła wskazanych dolegliwości. Ewentualnie w POZ opowiedzieć o swoim problemie celem sprawdzenia czy nie przyjmuje Pan leków mogących wpływać na erekcję. Problem niekoniecznie musi być urologiczny